Bylinný oleogel Artrosin SINOVA

Bylinný oleogel Artrosin SINOVA

Oleogel Artrosin je masážní přípravek určený k domácímu použití na promazání a promasírování bolavých zad a kloubů. Obsahuje přírodní sirnou vodu z léčivých pramenů a unikátní směs bylinných výtažků. Je vhodný k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů a křečových žil.

KOUPIT na LoveSpa.cz

Obsah balení: 100 ml

Cena: 189 Kč

Popis

Oleogel Artrosin spojuje výhody gelu, který se rychle vstřebává a oleje, který promazává kůži. Oleogel Artrosin obsahuje přírodní sirnou vodu z léčivých pramenů a unikátní směs bylin z Podkrkonoší a slovenských Tater a je vhodný k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů a křečových žil.

PŘÍRODNÍ SIRNÁ VODA z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves obsahuje velké množství minerálů a sirných sloučenin. V lázních Ostrožská Nová Vsi se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických nemocí.

JÍROVEC MAĎAL (KAŠTAN) je protirevmatický, protizánětlivý, ostraňuje otoky a je účinný proti křečovým žilám a trombózám.

JITROCEL KOPINATÝ působí pozitivně na ekzémy, spáleniny, zanícené rány, kožní infekce a opary.

MÁTA PEPRNÁ má hojivé, antiseptické a protiparazitární vlastnosti.

EUKALIPTOVÝ OLEJ (BLAHOVIČNÍK) působí hojivě a dokáže aktivovat podkožní pojivo. Australští domorodci odpradávna používali a používají tento olej k léčbě ran. Posiluje také koncentraci a působí antidepresivně.

Jak oleogel artrosin používat?

Oleogel Atrosin se nanáší v tenké vrstvě, dle aktuální potřeby i vícekrát denně. Je vhodný k masáži po tělesné námaze a sportovních výkonech.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt