Bylinný oleogel Artrosin SINOVA


Bylinný oleogel Artrosin SINOVA

Oleogel Artrosin je masážní přípravek určený k domácímu použití na promazání a promasírování těla. Obsahuje přírodní sirnou vodu z léčivých pramenů a unikátní směs bylinných výtažků. Je vhodný k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů a křečových žil.

Obsah balení: 100 ml

Cena: 129 Kč

Koupit na LoveSpa.cz

Popis

Oleogel Artrosin spojuje výhody gelu, který se rychle vstřebává a oleje, který promazává kůži. Nanáší se v tenké vrstvě, dle aktuální potřeby i vícekrát denně. Je vhodný k masáži po tělesné námaze a sportovních výkonech.

Složení produktu

Sirnatá minerální voda z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves - řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo a má také velký obsah sirných sloučenin. Velmi se osvědčila při léčbě kožních problémů jako je lupénka, atopický ekzém a nejrůznějších chronických kožních onemocnění. V Ostrožské Nové Vsi se používá také k léčbě pohybových, oběhových a neurologických onemocnění.

Jírovec maďal (kaštan) - protirevmatický, protizánětlivý, ostraňuje otoky. Účinný proti křečovým žilám a trombózám.

Jitrocel kopinatý - působí pozitivně na ekzémy, spáleniny a zanícené rány. Pomáhá také při kožních infekcích a oparech. Máta peprná - má hojivé, antiseptické a protiparazitární vlastnosti. Vynikající při léčbě akné.

Eukalyptový olej (blahovičník) - australští domorodci odpradávna používali a používají tento olej k léčbě ran. Působí hojivě a dokáže aktivovat podkožní pojivo. Posiluje také koncentraci a působí antidepresivně.

Výrobek je dermatologicky testovaný, neobsahuje konzervanty typu parabenů a není parfémovaný syntetickými parfémy. Obsahuje pouze rostlinné silice a jejich směsi.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt