Jodobromová sůl SINOVA

Jodobromová sůl SINOVA

Vysoce minerální termální jodobromová sůl má významné terapeutické účinky na velkou řadu zdravotních problémů a nemocí. Podporuje detoxikaci, uvolňuje napětí, zmírňuje stres a zvyšuje imunitu lidského organismu. Jodobromová sůl pomáhá pří kožních nemocech jako je lupénka, atopický ekzém, akné, pocení a nepříjemný tělesný pach.

KOUPIT na LoveSpa.cz

Obsah balení: 500 g

Cena: 149 Kč

Popis

Vysoce minerální, termální, čistě přírodní jodobromová sůl bez přidaných barviv, vůní, emulgátorů a konzervantů. Tato sůl má pozoruhodné vlastnosti a je charakterizována vysokým obsahem minerálů jako jsou jód, brom, křemík a selen. Sůl má očištující a prohřívací účinky a přispívá k posílení imunity.

Doporučuje se jako podpůrný terapeutický prostředek při onemocněních kůže lupénkou, ekzémem, akné, při zvýšeném pocení nohou, celulitidě, revmatizmu, urologických zánětech, hypertenzi, stresu, poruchách spánku, nedostatku jódu, bolestech svalů a kloubů, poúrazových stavech pohybového ústrojí, respiračních nemocech.

Jak jodobromovou sůl používat?

Jodobromovou sůl je možné používat jako přísadu do koupele, k lokálním obkladům a pro inhalaci.

KOUPELE:
Ve vodě o teplotě 36 – 38°C rozpusťte minimálně 250 g jodobromové soli. Ve vodě setrvejte po dobu 10 – 20 minut. Při koupeli nepoužívejte žádnou kosmetiku a po ukončení se nesprchujte. Pro dokonalou relaxaci doporučujeme suchý zábal do prostěradla a deky po dobu alespoň 10 minut. Koupel doporučujeme provádět v sérii po 10 koupelích ideálně každý druhý den. Maximální dávkování je 5000 g na 100 litrů vody.

Při zvýšeném pocení nohou rozpusťte v teplé vodě 1 - 2 lžíce soli. Koupejte ob den po dobu jednoho týdne, nepoužívejte kosmetiku a nohy neoplachujte.

LOKÁLNÍ OBKLADY:
Připravte max. 5% roztok tak, že rozpustíte v 1 litru vody 50g jodobromové soli. Do roztoku namáčejte gázu či bavlněnou látku a přikládejte na postižené místo po dobu 10 minut.

INHALACE:
Rozpusťte 2 – 5 lžiček jodobromové soli v 200 – 500ml horké vody a inhalujete výpary.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt