Kožní plísně

Kožní plísně a nadměrné pocení nohou se tvoří při extrémních teplotních výkyvech, které jsou velmi zatěžující nejen pro náš termoregulační systém, ale také pro pokožku, která je jeho součástí. Kde je vlhko a teplo, tam se často vyskytují nejrůznější plísně a kvasinky, které přitěžují jak lidem s citlivou pokožkou, tak i těm úplně zdravým. Ne každý kožní problém lze totiž vyléčit hned a velkou část klientely v dermatologických ordinacích tvoří pacienti s s plísní v meziprstí, mykózou nehtů, kvasinkovým postižením v oblastech zapářky aj.

Rychlým a efektivním řešením, jak se vyhnout kožním plísním a nadměrnému pocení nohou, může být pravidelné preventivní používání sirného mýdla nebo jodobromové koupelové soli, které obsahuje sirnou vodu z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves, přírodní oleje a silice a 6% síry. Obsažená síra má výborné antiseptické a antibakteriální účinky, snižuje svědivé projevy kožních obtíží, zklidňuje pokožku a působí i proti kožním plísním a nadměrnému pocení nohou.

Popis sirného mýdla - Přírodní lázeňská kosmetika SINOVA

Sirné mýdlo

Přírodní voda z lázní Ostrožská Nová Ves a 6% síry obsažené v mýdle mají výrazný antibakteriální účinek a příznivě působí na kožní plísně.