Lupy

Svědivá pokožka, jemné či výraznější lupy, zarudnutí povrchu kštice i intolerance běžné vlasové kosmetiky bývá častým důvodem k návštěvě kožní ordinace. Velmi často se jedná o mírné i závažnější projevy seboroické dermatitidy. V těchto případech dochází ke zvýraznění kožních obtíží zejména při stresu, v závislosti na klimatických změnách prostředí či hormonálních výkyvech jedince. Nepříznivě se též zejména v zimním období uplatňuje nošení těsných pokrývek hlavy a zapocení pokožky.

Snadno pak dochází k přemnožení některých kožních kvasinek dosud žijících v přátelském vztahu se svým nositelem. Ve všech uvedených případech je ideální využití šamponů s obsahem síry pro jejich blahodárné působení na pokožku, díky antibakteriálním, protiplísňovým, protiparazitárním a protisvědivým účinkům. Jedná se o šetrný a přitom velmi efektivní doplněk léčby. Vyzkoušejte některý z našich šamponů s obsahem termální sirné vody a přírodních výtažků.

Regenerační šampon SINOVA

Regenerační šampon se zinkem SINOVA

Obsahuje sirnou vodu a speciální kombinaci přírodních látek. Zinek zklidňuje svědivou pokožku, hojí rány a ložiska ekzémů a podporuje růst vlasů.

cena: 189 Kč

Sirný šampon SINOVA

Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA

Účinný sirný šampon na pokožku hlavy s obsahem sirné vody, 1% síry a bílého jmelí. Vhodný na pokožku s tvorbou lupů nebo postiženou lupénkou či ekzémy.

cena: 199 Kč