Lupy

Svědivá pokožka, jemné či výraznější lupy, zarudnutí povrchu kštice i intolerance běžné vlasové kosmetiky bývá častým důvodem k návštěvě kožní ordinace. Velmi často se jedná o mírné i závažnější projevy seboroické dermatitidy. V těchto případech dochází ke zvýraznění kožních obtíží zejména při stresu, v závislosti na klimatických změnách prostředí či hormonálních výkyvech jedince. Nepříznivě se též zejména v zimním období uplatňuje nošení těsných pokrývek hlavy a zapocení pokožky. Snadno pak dochází k přemnožení některých kožních kvasinek dosud žijících v přátelském vztahu se svým nositelem.

Ve všech uvedených případech je ideální využití šamponů THERMELOVE proti lupům s obsahem síry pro jejich blahodárné působení na pokožku, díky antibakteriálním, protiplísňovým, protiparazitárním a protisvědivým účinkům. Jedná se o šetrný a přitom velmi efektivní doplněk léčby. Vyzkoušejte některý z našich šamponů proti lupům s obsahem sirné vody a přírodních olejů a extraktů z léčivých bylin.

Regenerační šampon proti lupům SINOVA - lázeňská sirná kosmetika

Regenerační šampon

Regenerační šampon proti lupům obsahuje sirnou vodu, zinek a speciální kombinaci přírodních látek, které zklidňují svědivou pokožku a podporuje růst vlasů.