O nás

Logo LoveSPAMilujeme lázně a věříme v uzdravující sílu přírody a přírodních léčivých zdrojů. České lázeňství má bohatou tradici a léčivé účinky minerálních pramenů jsou známy po staletí. Chtěli bychom Vám a Vašemu tělu dopřát "kousek lázní u Vás doma" a nabídnout vám kvalitní přírodní kosmetiku založenou na léčivých sirných pramenech. Jejich zázračné účinky chceme prostřednictvím našich přírodních kosmetických produktů přenést na Vás.

Proč vyzkoušet přírodní sirnou kosmetiku SINOVA®?

ověřené receptury vyvinuté ve spolupráci s dermatology

Ve spolupráci s předními českými dermatology a výrobci přírodní kosmetiky jsme vyvinuli dermatologicky testované kosmetické produkty bez parabenů, dráždivých konzervačních přísad, syntetických parfémů a barviv pro péči o zdravou i problematickou kůži.

Přírodní kosmetika ze sirných pramenů

Přírodní kosmetické přípravky SINOVA jsou založeny na léčivých sirných pramenech ze SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves. Tyto prameny jsou poklady z nitra Země, tryskají až z hloubky tisíc metrů a patří mezi nejkvalitnější sirné prameny v České republice. Prameny obsahují síru, která je velmi důležitá pro detoxikaci organismu a také velké množství minerálů v přirozeném stavu včetně hořčíku, vápníku, sodíku, železa a další přírodní aktivní látky, které příznivě působí na kůži a lidské tělo.

Unikátní složení

Kosmetické produtky obsahují pouze sirnou vodu z přírodního léčivého pramene a některé jsou obohaceny ještě o koloidní síru - jsou tak silnější a účinnější. Přidané přírodní vonné esence, silice a oleje z léčivých bylin z Podkrkonoší a slovenských Tater jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci nebo uvolnění těla ze stresu. Složení kosmetických produktů bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným propojením vznikl harmonický produkt.

Péče o citlivou a problematickou kůži

Přírodní kosmetické produkty SINOVA se sírou jsou určeny především k následné péči o citlivou a problematickou kůži se sklonem k akné, atopickému ekzému, lupénce, lupivosti a kožním plísním.

Přírodní kosmetika SINOVA® v sobě nese velké množství minerálů z čistých hlubin Země. Ručně výráběná kosmetika je již více než 15 let na trhu a oblíbili si je především návštěvníci lázní Ostrožská Nová Ves, kde se úspěšně léčí kožní nemoci a klienti používají tuto kosmetiku k následné péči v domácím prostředí. Dopřejte si také vy „Kousek lázní u Vás doma“.

Společnost LoveSpa nabízí také přírodní kosmetiku THERMELOVE® založenou na termálních sirných pramenech z lázní Velké Losiny.

 

Náš hlavní partner:

Logo ROYAL SPA

Podporujeme charitativní sdružení:

Logo Korunka