O nás

Logo LoveSPAMilujeme lázně a věříme v uzdravující sílu přírody a přírodních léčivých zdrojů. České lázeňství má bohatou tradici a léčivé účinky minerálních pramenů jsou známy po staletí. Chtěli bychom Vám a Vašemu tělu dopřát "kousek lázní" i mimo lázně a nabídnout vám kvalitní kosmetiku založenou na přírodních léčivých pramenech. Jejich zázračné účinky chceme prostřednictvím našich výrobků přenést na Vás.

Ve spolupráci s předními českými dermatology a výrobci přírodních kosmetických produktů jsme vyvinuli kosmetické přípravky pro péči o zdravou i problematickou pokožku. Kosmetické přípravky SINOVA® a THERMELOVE® jsou založeny na minerálních léčivých pramenech ze SIRNATÝCH LÁZNÍ Ostrožská Nová Ves a TERMÁLNÍCH LÁZNÍ Velké Losiny. Tyto prameny jsou poklady z nitra Země, tryskají až z hloubky tisíc metrů a patří mezi nejkvalitnější sirné prameny v České republice. Prameny obsahují síru, která je velmi důležitá pro detoxikaci organismu a také velké množství minerálů v přirozeném stavu včetně hořčíku, vápníku, sodíku, železa a další přírodní aktivní látky, které příznivě působí na kůži a lidské tělo.

Produkty kosmetické řady SINOVA jsou určeny především k následné péči o citlivou a problematickou pokožku se sklonem k akné, atopickému ekzému a lupénce. Kosmetika obsahuje pouze sirnou vodu z přírodního léčivého pramene a některé produkty jsou obohaceny ještě o koloidní  síru - jsou tak silnější a účinnější. Přidané přírodní vonné esence, silice a oleje jsou důležité pro hojení, uklidnění, relaxaci nebo uvolnění těla ze stresu. Rádi bychom Vám předali blahodárné léčivé účinky minerálních pramenů prostřednictvím naší kosmetiky. Složení přípravků bylo navrženo tak, aby jednotlivé složky měly po smíchání synergický efekt a jejich vzájemným propojením vznikl harmonický produkt. Výrobky jsou dermatologicky testované a bez parabenů.

Kosmetika SINOVA® i THERMELOVE® v sobě nesou velké množství minerálů z čistých hlubin Země. Kosmetika je již více než 15 let na trhu a oblíbili si je především návštěvníci lázní Ostrožská Nová Ves a lázní Velké Losiny kde se úspěšně léčí kožní onemocnění a klienti používají tuto kosmetiku k následné péči v domácím prostředí. Dopřejte si také vy „Kousek lázní u Vás doma.“

 

Náš hlavní partner:

Logo ROYAL SPA

Podporujeme charitativní sdružení:

Logo Korunka