Sirný pleťový krém SINOVA

Sirný pleťový krém SINOVA

Jemný pleťový krém obsahuje přírodní sirnou vodu z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves, 3% síry, ureu a gerániový olej. Osvědčuje se v následné kosmetické péči o kůži s projevy lupénky, akné a atopického ekzému. Přírodní látky obsažené v pleťovém krému chrání před toxiny, hydratují, dezinfikují a zvláčňují pleť.

Koupit na LoveSpa.cz

Obsah balení: 100 / 200 ml

Cena: 279 / 379 Kč

Popis

Vzhledem ke speciální kombinaci přírodních látek je sirný pleťový krém vhodný k následné hygienické péči o pokožku se sklonem k lupénce, akné a atopickému ekzému.

PŘÍRODNÍ SIRNÁ VODA z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice vzhleem k velkému množství minerálů a obsahu sirných sloučenin.

SÍRA upravuje tvorbu kožního mazu a chrání před toxiny, negativními vlivy záření a znečištění, čímž zpomaluje proces stárnutí. Podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku.

GERÁNIOVÝ OLEJ ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium graveolens dokáže podpořit oběhový a lymfatický systém a tím zajistit pleti jak lepší výživu, tak i rychlejší odvod odpadních látek. Esenciální olej z geránie uvolňuje a zároveň povzbuzuje.

UREA má výborné hydratační účinky, dezinfikuje a zvláčňuje kůži. Obnovuje pružnost tvrdé a šupinaté pokožky a má proto nezastupitelný význam při ošetření atopického ekzému, lupénky, akné a jiných kožních nemocí.

Jak pleťový krém používat?

Sirný pleťový krém se používá běžným způsobem podle potřeby i několikrát denně. Lze použít na tělo i obličej.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt