Regenerační dárkový balíček

Regenerační sirný balíček SINOVA

Skvělý dárek nejen pro všechny aktivní jedince. Artrosin je díky svému unikátnímu složení vhodný na bolavé klouby a namožené svaly, regenerační šampon vyživuje a zklidňuje pokožku hlavy. Dva nejoblíbenější sirné produkty v jednom balení.

Cena: 339 Kč

Koupit na LoveSpa.cz

Popis

Naši zákazníci často kupují lázeňskou kosmetiku SINOVA jako dárek. Proto jsme připravili několik dárkových balíčků sestavených z vašich nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů. Darujte lázeňskou kosmetiku SINOVA z léčivých sirných pramenů jako vánoční nebo narozeninový dárek.

Regenerační dárkový balíček obsahuje

Regenerační šampon se zinkem SINOVA

Regenerační šampon se zinkem SINOVA se doporučuje pro běžnou každodenní péči o pokožku hlavy. Zinek a osvědčený unikátní komplex bylin působí pozitivně na pokožku hlavy postiženou kožními problémy. Obsažené látky zklidňují svědivou a podrážděnou pokožku, upravují tvorbu kožního mazu, podporují růst vlasů a posilují je. Při zvýšené potivosti jej lze používat také jako celotělový přípravek.


Bylinný oleogel Artrosin SINOVA

Bylinný oleogel Artrosin SINOVA je masážní přípravek provoněný bylinnými výtažky je určený k promazávání pokožky a masírování namožených svalů a kloubů po fyzické námaze, nebo při artritických stavech. Obsahuje přírodní sirnou vodu z léčivých pramenů a výtažky z kaštanu, jitrocele, máty peprné a eukalyptový olej. Bylinné ingredience tlumí bolest kloubů, odstraňují otoky, mají protirevmatické a protizánětlivé účinky a pomáhají proti křečovým žilám a trombózám.


Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt