Sirné mýdlo SINOVA

Sirné mýdlo SINOVA

Sirné mýdlo SINOVA obsahuje sirnou vodu z přírodního léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ve, gerániový olej a je obohaceno o 6% síry. Síra obsažená v mýdle má výrazný antibakteriální účinek a příznivě působí na akné, atopický ezkém, lupénku a kožní plísně. Snižuje svědivé projevy kožních obtíží a zklidňuje pokožku.

KOUPIT na LoveSpa.cz

Obsah balení: 100 g

Cena: 169 Kč

Popis

PŘÍRODNÍ SIRNÁ VODA z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves obsahuje velké množství minerálů a také velký obsah sirných sloučenin a řadí se mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice.

SÍRA upravuje tvorbu kožního mazu a pomáhá organismu vzdorovat bakteriím, podporuje tvorbu kolagenu a kreatinu – dvou velice důležitých látek pro lidskou pokožku. Pozitivním způsobem ovlivňuje pokožku postiženou akné, lupénkou, ekzémy a nejrůznějšími kožními plísněmi.

GERÁNIOVÝ OLEJ ze vzácného druhu pelargonie Pelargonium graveolens podporuje oběhový a lymfatický systém, zajistí pleti lepší výživu a rychlejší odovod odpadních látek. Esenciální olej z geránie dokáže uvolnit a zároveň povzbudit.

JAK SIRNÉ MÝDLO POUŽÍVAT?

Sirné mýdlo aplikujte denně bežným způsobem. Pro zvýšení účinku můžete nechat chvíli působit a pak teprve důkladně opláchnout. Následně doporučujeme pleť ošetřit hydratačním krémem nebo některým z našich oleogelů. Sirné mýdlo lze použít na tělo i obličej.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt