Sirný dárkový balíček

Dárkový sirný balíček SINOVA

Darujte kousek zdraví z lázní svým blízkým. Léčivé sirné prameny v našich SIRNATÝCH LÁZNÍCH Ostrožská Nová Ves pomáhají pacientům s kožními nemocemi již od 18. století. Bylinky v sirném šamponu pečují o pokožku hlavy a tymiánový gel hojí projevy akné a navíc krásně voní.

Cena: 419 Kč

Koupit na LoveSpa.cz

Popis

Naši zákazníci často kupují lázeňskou kosmetiku SINOVA jako dárek. Proto jsme připravili několik dárkových balíčků sestavených z vašich nejoblíbenějších a nejprodávanějších produktů. Darujte lázeňskou kosmetiku SINOVA z léčivých sirných pramenů jako vánoční nebo narozeninový dárek.

sirný DÁRKOVÝ balíček obsahuje

Sirný šampon proti lupům SINOVA

Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA je účinný šampon s obsahem vody z přírodního léčivého pramene, vlaštovičníkem, bílým jmelím a 1% síry. Vzhledem k vyššímu obsahu síry (1%) a použité sirné minerální vodě z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves je vhodný k následné hygienické péči o vlasovou pokožku u osob se sklonem k lupénce, atopickému ekzému a lupovitosti. Obsažená síra a jmelí mají protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky, dezinfikují ložiska ekzémů a lupénky a napomáhají jejich hojení.


Tymiánový gel na akné se sírou SINOVA

Tymiánový gel na akné se sírou SINOVA je jemný gel provoněný tymiánovými silicemi s obsahem minerální sirnaté vody z léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a 2% síry působí pozitivně na pokožku postiženou akné a ekzémy. Tymiánové silice upravují sekreci kožního mazu a omezují nadměrné pocení pokožky. Jemný gel pleť hydratuje, takže nezůstává suchá a podrážděná. Je vhodný na obličej, dekolt i celé tělo. Nanáší se v tenké vrstvě, dle aktuální potřeby i vícekrát denně. Dobře se vstřebává a pleť zklidňuje.


Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt