Sirný šampon s bílým jmelím SINOVA

Sirný šampon SINOVA

Účinný sirný šampon s obsahem vody z přírodního léčivého pramene, vlaštovničníkem, bílým jmelím a 1% síry. Je určený k péči o pokožku hlavy poškozenou ekzémy, lupénkou a lupy. Obsažená síra a jmelí mají protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky, dezinfikují ložiska ekzémů a lupénky, napomáhají jejich hojení a omezují tvorbu lupů.


Obsah balení: 200 ml

Cena: 239 Kč


KOUPIT na LoveSpa.cz

 

Popis

Vzhledem k přidané síře (1%) se jedná o silnější šampon vhodný k následné hygienické péči o pokožku hlavy se sklonem k lupénce, atopickému ekzému a lupovitosti.

PŘÍRODNÍ SIRNÁ VODA z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves obsahuje velké množství minerálů a také velký obsah sirných sloučenin. 

SÍRA má nezastupitelný význam při růstu vlasů, nehtů a kůže, má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky.

BÍLÉ JMELÍ pomáhá ke zklidnění pokožky hlavy a omezení tvorby lupů.

VLAŠTOVIČNÍK se využívá při hojení ran, léčení mykóz a při problémech s bradavicemi.

UREA dezinfikuje, zvláčňuje kůži, má výborné hydratační účinky a nezastupitelný význam při ošetření atopického ekzému, lupénky a jiných kožních nemocí.

JAK ŠAMPON POUŽÍVAT?

Šampon doporučujeme aplikovat dvakrát týdně po dobu prvních dvou týdnů stejným způsobem jako běžný šampon a poté jednou týdně po dobu následujících dvou týdnů. Dále používat podle individuální potřeby a doplnit péči regeneračním šamponem SINOVA. Přípravek lze používat i jako tělový šampon při zvýšené potivosti.

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt