Stárnutí kůže

Kůže je jedním z orgánů, který nám velmi zřetelně ve zralém věku předloží účet za to jak jsme se k pokožce chovali v mládí. Hlavní podíl účtuje intenzita a frekvence ultrafialového záření v dětství a mladším dospělém věku. Projevy stárnutí kůže začínají být zřetelné přibližně od 40 roku věku. Strukturální změny povrchu kůže jsou důsledkem změn funkčních, orgánových a působením zevních faktorů, jako je stres, zevní prostředí, výživa, ultrafialové záření a další.

Nejsvrchnější vrstva kůže se ztenčuje, klesá obranyschopnost pokožky, stoupá její propustnost škodlivin ze zevního prostředí a snižuje se obsah vody. Výsledkem je suchá, ochablá kůže s nerovnoměrnou pigmentací, šupinkami a různou hustotou vrásek. A právě zde začíná zvýšená potřeba péče, nutnost pravidelného ošetřování vhodnými krémy, nejlépe s obsahem minerálních vod, které jsou schopny pokožku dlouhodobě hydratovat a zvláčňovat.

Oleogel Celulisin SINOVA - lázeňská siná kosmetika

Prohřívací oleogel Celulisin

Oleogel Celulisin se doporučuje k masáži těla a péči o kůži s celulitidou. Obsažené látky mají očišťující a posilující účinek.

Bylinný oleogel Artrosin SINOVA - lázeňská siná kosmetika

Bylinný oleogel Artrosin

Bylinný oleogel Artrosin je vhodný k péči o pokožku v oblasti namožených svalů, kloubů a křečových žil.

Jodobromová sůl SINOVA - lázeňská sirná kosmetika

JODOBROMOVÁ KOUPELOVÁ SŮL

Jodobromová koupelová sůl díky vysokému obsahu minerálů pomáhá vyživovat a regenerovat pokožku .