Tymiánový gel na akné SINOVA

Tymiánový gel na akné SINOVA

Jemný gel na akné s obsahem přírodní sirné vody z léčivých pramenů lázní Ostrožská Nová Ves a tymiánovou silicí je obohacen o 2% síry. Pozitivně působí na pokožku postiženou akné a upravuje sekreci mazu. Přírodní tymiánové silice a jemný gel zároveň pokožku hydratují, takže pleť nezůstává suchá a podrážděná.

KOUPIT na LoveSpa.cz

Obsah balení: 100 ml

Cena: 249 Kč

POPIS

Tymiánový gel na akné se dobře vstřebává a pokožku zklidňuje. Díky obsahu přírodní sirné vody, 2% síry a tymiánové silice je zvláště doporučován klientům, kteří trpí problémy s akné.

PŘÍRODNÍ SIRNÁ VODA z léčivého pramene lázní Ostrožská Nová Ves se řadí mezi nejkvalitnější sirné vody v České republice. Obsahuje velké množství minerálů jako je vápník, hořčík, sodík, křemík, železo a má také velký obsah sirných sloučenin. 

SÍRA napomáhá syntéze kolagenu a tím správné tvorbě buněk a tkání důležitých pro regeneraci. Má protizánětlivé, antibakteriální a protiplísňové účinky.

TYMIÁNOVÁ SILICE příjemně voní, vykazuje vysokou antibakteriální aktivitu a působí proti velkému množství plísňových kmenů.

Jak gel na akné používat?

Tymiánový gel na akné je vhodný na obličej, dekolt i celé tělo. Nanáší se v tenké vrstvě, dle aktuální potřeby i vícekrát denně. 

Hodnocení produktu

Tento produkt zatím nikdo nehodnotil. Buďte první a napište hodnocení nebo komentář.

Hodnotit produkt